WSPOMNIENIA
7 jubileuszowych rozmów
na 30-lecie Ania Holding

Jubileusz 30-lecia to okazja do wspomnień i podsumowań. W tym wyjątkowym czasie postanowiliśmy oddać głos naszym pracownikom.

Zebraliśmy 7 różnorodnych, osobistych opowieści o pracy w Ania Holding. Ich autorzy reprezentują różne części holdingu. Niektórzy są z nami kilka lat, a inni niemal od samego początku. Mówią o tym, jak zaczynali, czym na co dzień się zajmują i co daje im zawodową satysfakcję. Wspominają zmiany zachodzące w firmie i to, jak rozwijali się razem z nią. Mówią o wyzwaniach i momentach, które na długo zapadły im w pamięć. Nie unikają też wybiegania w przyszłość.

Jesteśmy przekonani, że lektura poniższych jubileuszowych opowieści będzie dla Państwa nie tylko inspirującym przeżyciem, ale też wyjątkową okazją do spojrzenia na naszą firmę od środka – oczami naszych pracowników.

„10 lat minęło szybko
– nawet nie wiem, kiedy”

Zaczynałem pracę na stanowisku sprzedawcy – jeszcze w sklepie na ul. Kaliskiej w Wieluniu. Później zostałem przeniesiony na stanowisko magazyniera – tam pracowałem 6 lat.

„Przywitał mnie
przepiękny bukiet i list”

Jak ta firma wyglądała, gdy do niej przyszłam? Zatrudniała ok. 50 osób. Nie było biurowca przy ul. Traugutta, w którym obecnie pracujemy. Nie było magazynu wysokiego składowania.

„Podążać za rynkiem”

Co takiego jest w tej firmie, że jestem tutaj już 28 lat? Praca łączy się z moimi zainteresowaniami. W tym zawodzie trzeba się cały czas uczyć – ja to bardzo lubię. Trzeba być na bieżąco, śledzić tę tematykę, bo cały czas coś się zmienia.

„Mogę ciągle się rozwijać”

Pracuję w Ania Holding od grudnia 2017 roku. Widzę, jak wiele przez ten czas się zmieniło w firmie, a nawet w moim dziale. Były to zmiany dot. zarówno kwestii organizacyjnych, jak i wdrażania nowoczesnych systemów i rozwiązań.

„Jestem wdzięczna za to,
że dano mi szansę”

Moja praca w JB polega na kontrolowaniu wyrobów już gotowych i kontroli jakości w ciągu zmiany. Wychodzę na halę, sprawdzam pracowników w trakcie realizacji zlecenia, mam raport kontroli dziennej, który uzupełniam.

„Rozwijamy się razem
z firmą, czasami nawet
o tym nie wiedząc”

Pracuję w Centrum Elektrycznym Ania dopiero 3 lata, ale widzę, jak wiele się w tym czasie zmieniło. Powstają nowe działy, zatrudniani są nowi pracownicy, ciągle się powiększamy.