Moc edukowANIA
Klasa patronacka Ania Holding

Z sukcesami angażujemy się w edukację młodzieży, patronując klasie patronackiej o profilu technik elektryk w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Długosza w Wieluniu. Ten kierunek wpisuje się w kilkudziesięcioletnią tradycję kształcenia zawodowego w Wieluniu, a technik elektryk to nadal profesjonalista o wysokiej pozycji na rynku pracy.

Naszym podopiecznym zapewniliśmy m.in. specjalistyczny sprzęt i nowoczesną pracownię, która jest sukcesywnie doposażana. Regularnie zabieramy ich na wyjazdy edukacyjne i zapraszamy do odwiedzania naszej firmy. Zapewniamy również możliwość udziału w specjalistycznych branżowych szkoleniach oraz kursach rozwijających kompetencje miękkie.

Uczniowie klas patronackich mają możliwość odbycia w naszych spółkach praktyk zawodowych. Najlepsi mogą liczyć na  płatne wakacyjne staże. Myślimy o nich jako o naszych potencjalnych pracownikach. Absolwenci klasy patronackiej po zatrudnieniu w Ania Holding mogą liczyć na dofinansowanie do studiów politechnicznych.

Nasza praca i zaangażowanie w strategię względem klas patronackich zostały docenione  przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, która  we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej przyznała nam tytuł „Pracodawca Jutra 2019”.