W co wierzymy?
Nasze wartości

Na jakich wartościach oparte jest funkcjonowanie naszego holdingu?

Wierzymy, że przemyślane zmiany są najlepszą drogą do rozwoju. Dlatego dynamicznie reagujemy na potrzeby rynku i sukcesywnie poszerzamy zakres naszej działalności.

Wierzymy w moc długoletnich relacji opartych na wzajemnym zaufaniu. Jesteśmy przekonani, że prawdziwy fachowiec jest nie tylko źródłem wiedzy o produktach i usługach, ale też pewnego rodzaju przewodnikiem i opiekunem. Dlatego fachową i wszechstronną opieką otaczamy zarówno klientów indywidualnych, jak i polskich i zagranicznych partnerów.

Długoletnie relacje chcemy budować również z naszymi pracownikami. Dlatego dajemy im szerokie możliwości rozwoju i awansu, zapewniamy najnowocześniejszy sprzęt i komfortowe warunki do wykonywania codziennych obowiązków. Chcemy, by nasz holding był nie tylko sprawnie działającą organizacją, ale też przyjaznym miejscem dla ambitnych i otwartych na wyzwania osób z różnymi predyspozycjami i talentami.

Wierzymy, że najlepszą wizytówką w biznesie jest najwyższa jakość i niezawodność. Z tego powodu odrzucamy półśrodki, rozwiązania prowizoryczne i tymczasowe. Dbałość o najdrobniejsze szczegóły – niezależnie od produktu czy skali transakcji – stała się naszym znakiem rozpoznawczym już wiele lat temu.

Wierzymy, że wiedzą i doświadczeniem warto się dzielić z kolejnymi pokoleniami – dlatego stworzyliśmy klasę patronacką o profilu technik elektryk. To nie tylko miejsce kształcenia naszych potencjalnych pracowników, ale też wyraz troski o wieluńską młodzież i chęci ułatwienia im wejścia na rynek pracy.

Wierzymy, że troska o środowisko wyrażająca się w konkretnych działaniach jest obowiązkiem każdego odpowiedzialnego przedsiębiorcy. Dlatego stawiamy na elektromobilność i promujemy fotowoltaikę.

Zarząd Ania Holding
Elżbieta i Jacek Boguccy