E-Commerce Manager / Managerka

Miejsce pracy: HQ Wieluń// zdalna; pierwszy kwartał współpraca głównie w Wieluniu

OPIS STANOWISKA

  • aktywny udział w rozwoju eCommerce w spółce, w ścisłej współpracy z zarządem oraz kluczowymi managerami/managerkami
  • odpowiedzialność za wdrożenie oraz kompleksową realizację strategii digital marketing w oparciu o budżet oraz KPI
  • unikalna szansa na zbudowanie własnego zespołu oraz rozwój kompetencji cyfrowych w spółkach holdingu
  • stała analiza, optymalizacja oraz raportowanie efektywności wdrażanej strategii eCommerce
  • monitorowanie rynku digital oraz rekomendowanie innowacyjnych rozwiązań wspierających rozwój kluczowych działów spółki
  • realne wsparcie w rozwoju kanałów eCommerce poprzez aktywny udział w kluczowych wydarzeniach branżowych, konferencjach oraz spotkaniach z partnerami biznesowymi.

WYMAGANIA

  • min. 5 lat doświadczenia w branży eCommerce – zarządzanie rozwojem platformy B2C/B2B lub praca w agencji digital marketing
  • doświadczenie w budowaniu i rozwoju zespołów oraz pasja w zdobywaniu i dzieleniu się wiedzą z obszaru digital
  • umiejętność pracy w oparciu o strategię, budżet i zdefiniowane cele
  • doświadczenie w tworzeniu i realizacji kompleksowych strategii marketingowych: SEM, SEO, social media, afiliacje
  • doświadczenie we współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług wspierających rozwój sprzedaży online
  • doskonała znajomość narzędzi analitycznych tj. GA4 czy HotJar oraz rozwiązań marketing automation
  • wykształcenie wyższe – mile widziane kierunkowe, związane z branżą digital
  • znajomość jęz. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację biznesową (B2/C1).

OFERUJEMY

  • umowę B2B
  • pracę w nowoczesnej stale rozwijającej się firmie rodzinnej
  • możliwość rozwoju i doskonalenia (udział w kursach, szkoleniach)
  • profesjonalne wdrożenie
  • pracę z ciekawymi ludźmi, dla których praca to pasja i wyzwanie
  • ubezpieczenie medyczne
  • możliwość uczestniczenia w wydarzeniach sportowych
  • spotkania, wyjazdy i pikniki integracyjne
  • ZFŚS (paczki mikołajkowe dla dzieci, świąteczne świadczenia pieniężne)
  • możliwość korzystania z ubezpieczenia na życie na dogodnych warunkach
  • bezpłatny parking dla pracowników

    Administratorem Twoich danych jest Centrum Usług Wspólnych Boguccy sp. z o.o. (czytaj dalej)